איך לבחור סמארטפון מומלץ לילדים?

ניווט מהיר

רכישה של סמארטפון מומלץ לילדים או לבני נוער יכולה להיות תמיד סוגייה מורכבת ולא פשוטה בכלל. מדובר על עניין לא פשוט בכלל, אשר גורר מחלוקות רבות בין הורים לבין עצמם, ובין ההורים לילדים שלהם. הורים נקרעים תמיד בקונפליקט בין הרצון לתת לילד שלהם את הטלפון הראשון שלו, ובעיקר על מנת שהוא יוכל לתקשר עם ההורים וליצור עמם קשר, אך מנגד עומדים סוגיות חינוכיות, אי הרצון לחשוף את הילד לעצמאות בלתי נגמרת מול המסכים, העובדה שילדים נוטים להרוס ולא לשמור על טלפונים סלולריים לאורך זמן, ועוד סוגיות רבות הקשורות לנושא. במידה שכן החלטתם לרכוש לילד שלכם את הטלפון הראשון שלו, בכתבה הקרובה ננסה לעשות עבורכם סדר על מנת שתדעו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור – איזה טלפון חכם כדאי לקנות לילד שלנו.

טיפים רלוונטיים לבחירת סמארטפון מומלץ לילדים:

  • הגדרת תקציב והשוואת מחירים ראשית כל, עלינו להבין כמה כסף אנו מעוניינים להשקיע על טלפון עבור הילדים שלנו, ולבצע השוואת מחירים סביב התקציב שעולה. יתר על כך, עלינו להבין בדיוק טווח המחירים שאנו מעוניינים לבזבז על הרכישה הזאת. ניתן למצוא טלפונים חכמים צנועים אשר מתאימים לילדים שלכם ונמצאים בטווח של 500 עד 1000 שקלים, אך יש לקחת בחשבון שמדובר בתקציב צנוע מאוד אשר לא מעמיד אפשרויות רבות כל כך בטווח מחירים זה. ועל כן, אנו ממליצים לבחור לרכוש טלפון בתקציב בינוני, אשר עומד על 1000-1600 שקלים לטלפון.
  • ילדים משתמשים בטלפון למטרות גיימינג עלינו לזכור שהשימושים של הדור הצעיר בטלפונים הם דיי שונים משלנו, זאת כאשר אחד התחביבים הגדולים של ילדים קטנים בטלפונים החכמים שלהם זה משחקי מחשב. על מנת לרכוש טלפון המתאים למשחק של משחקי מחשב, ודאו שאתם קונים טלפון אשר תומך במשחקים, בעל גרפיקה טובה מספיק, מעבד חזק דיו, ועוד.
  • תגידו צ'יז, ושימו לב למצלמה בין אם מדובר על אינסטגרם, סנאפצ'א, טיק טוק, ועוד, ילדים משתמשים בטלפון המון על מנת לצלם ולתעד רגעים. שימו לב שהטלפון שתבחרו הוא בעל מצלמה מספקת עבור ילדכם.

איך לבחור חנות לרכישת סמרטפון לילדים?

בעיקרון יש לכם שתי אפשרויות עיקריות, יותר נכון שלוש. האפשרות הראשונה והכי פחות נפוצה היא לרכוש את הסמרטפון בחו“ל. כמובן שאתם צריכים להצהיר על זה והיתרון המרכזי של רכישה כזו הוא קודם כל כמובן במחיר, משום שמחירי הסמרטפונים בחו“ל לרוב יותר זולים, במיוחד שאנחנו מדברים על סמרטפונים יקרים כמו איפון או גלקסי. אם אתם בוחרים באופציה הזו, חשוב שתבדקו כי הסמרטפון פתוח וניתן לעשות בו שימוש גם בישראל. אפשרות נוספת, היא פשוט לגשת לחנות שמוכרת סמרטפונים. תוכלו לבחור בחנות הבית כמו אפל, סמסונג או חנויות אחרות שמציעות מגוון רחב יותר של סמרטפונים. יש גם חנויות שמציעות שירותי תיקונים ומכירה ביחד, וזה כמובן יתרון כי לרוב תקבלו אחריות תיקונים ותוכלו לבצע את התיקון באותו מקום. חשוב מאוד לשים דגש על המחיר, על השירות ולוודא שאתם רוכשים סמרטפון מקורי ואיכותי שתואם כמובן את הצרכים שלכם. האפשרות הנוספת, היא לבצע רכישה של סמרטפון ברחבי רשת האינטרנט. יש מגוון רחב של חנויות דיגיטל המוכרות סמרטפונים מכל הסוגים וכל המיני, בכל טווחי המחירים. אם בוחרים את האפשרות הזו, חשוב לשים דגש ולבדוק שזו חנות אמינה, מקצועית ואיכותית. בדקו תוך כמה זמן מרגע הקניה אתם מקבלים את המשלוח, בדקו שיש אחריות וכמובן בדקו שהאשראי שלכם מאובטח ושיש לחנות שירות לקוחות מהימן!.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: